Bireysel Kullanıcılar

UyeİsyeriOner_2_-kon.png

WinWin Noktası Arama

Türkiye'de 8 ayrı bölgeye yayılmış toplam 14.512 noktada hizmet veren WinWin üye iş yeri ağımızdan bulunduğunuz lokasyona ve istediğiniz yemek çeşidine göre hangi noktalarda yemek yiyebileceğinizi WinWin Noktası Arama motorundan bulabilirsiniz.

Hemen Ara

Restoran Öner

Artık, WinWin istediğiniz her yerde!

Sık sık gittiğiniz restoranları veya marketleri; WinWin ailemize katmak istiyorsanız, Restoran Öner menüsüne girerek ilgili üye iş yerinin iletişim bilgilerini bizimle paylaşınız. Ekibimiz önerinizi hemen değerlendirecektir.


Detaylı Bilgi
Uye-syeriOner_-kon.png
Sat-sS-par-sPortal_2_-kon.png

Bireysel Portal

WinWin Mobil Ödeme Bireysel Kullanıcısı olarak mevcut bakiyenizi sorgulayabilir, yükleme yapabilir, geçmiş dönem harcama ekstrenizi görüntüleyebilirsiniz. Tüm diğer online işlemleriniz için tek yapmanız gereken GSM numaranız ile WinWin şifrenizi kullanarak Bireysel Portal'a giriş yapmak.

Giriş Yapın

WinWin Mobil Ödeme Sistemi Nasıl Çalışır?

Yanınızda hiç bir şey taşımanıza gerek kalmadan; kaybetme, unutma, çalınma korkusu yaşamadan; istediğiniz anda, istediğiniz yerde size özel avantajlarla harcama yapabileceğiniz tek sistem ile tanışmak üzeresiniz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Detaylı Bilgi
WinwinNas-lCal-s-r_2_-kon.png
SoruBalonu_-kon.png

Sıkça Sorulan Sorular

Bireysel Kullanıcı olarak, WinWin Mobil Ödeme Sistemi ile ilgili sorduğunuz tüm soruların cevaplarını Sıkça Sorulan Sorular bölümünde bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi