Gizlilik Bildirimi

WinWin Hizmet Yönetimi A.Ş. , web sitesinin ziyaretçilerinden, bu site kapsamında talep ettiği ve formlar aracılığıyla ziyaretçiler tarafından iletilen Kimlik Bilgilerini, İletişim Bilgilerini, Elektronik Posta Adreslerini ve kişisel verileri (Bundan sonra “Ziyaretçi Kişisel Bilgileri” olarak anılacaktır.) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiç bir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

WinWin Hizmet Yönetimi A.Ş. , Ziyaretçi Kişisel Bilgileri’ni şu amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır; Posta, Elektronik Posta ve SMS yollarıyla; yayınlar, reklamlar, basın bültenleri ve bildirimler göndermek, ziyaretçiyi herhangi bir konuda bilgilendirmek, uyarmak, hizmeti iyileştirmek için araştırmalar ve değerlendirmeler yapmak.

Ziyaretçi Kişisel Bilgileri’ne, sadece, WinWin Hizmet Yönetimi A.Ş. yetkili personeli, site kapsamında verilen hizmeti gerçekleştirenler, hizmetin gerçekleştirilmesine yardımcı olan üçüncü kişiler ve Ziyaretçi Kişisel Bilgileri’ni gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcileri erişebilirler. WinWin Hizmet Yönetimi A.Ş. , Ziyaretçi Kişisel Bilgileri’ni açıklamadan, Ziyaretçi Kişisel Bilgileri’nden elde edilebilecek istatistiksel verileri, web sitesini iyileştirmek, genel olarak ziyaretçileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak ve ziyaretçiyi bilgilendirmek amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar WinWin Hizmet Yönetimi A.Ş. ’ye aittir.

WinWin Hizmet Yönetimi A.Ş. , web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında hiçbir garanti vermez ve hiçbir sorumluluk kabul etmez.