Kurumsal Müşteriler

BasvuruSayfas-_ikon.png

Müşteri Olmak İstiyorum.

Kurumsal firmanızı 'Mobil Ödeme Teknolojisi' ile tanıştırmak istiyorsanız, formu doldurarak bize talebinizi iletebilirsiniz. Satış ekibimiz; size özel fırsatlar ile en yakın zamanda sizinle iletişime geçecektir.

Hemen Müşterimiz Olun

Maliyet Avantajı Hesaplama

WinWin Mobil Ödeme Sistemi'ni site üzerindeki Online İşlemler menüsünü kullanarak, firmanızın kurumsal yemek ihtiyacını karşılayabilirsiniz. İşlem sırasında size özel iskonto oranları sunulmaktadır. Devlet katkısı ile sağladığınız vergi avantajının yanı sıra, WinWin'in size kazandıracağı iskonto oranını hesaplamak için aşağıdaki Maliyet Avantajı Hesaplama Cetveli kullanabilirsiniz.

Hemen Hesapla
BakiyEhesapMl-yet_2_-kon.png
UyeİsyeriOner_2_-kon.png

WinWin Noktası Arama

Türkiye'de 8 ayrı bölgeye yayılmış toplam 14.512 noktada hizmet veren WinWin üye iş yeri ağımızdan personelinize bulunduğunuz lokasyona ve yemek çeşidine göre hangi noktalarda hizmet vereceğimizi buradan takip edebilirsiniz.

Hemen Ara

Sipariş Anlatım Kılavuzu

WinWin Kurumsal Müşteri olarak; WinWin firma hesabınıza tanımladığınız yetkililer tarafından, personele yükleme yapmak, otomatik yükleme talimatı vermek, personel harcamalarını kontrol etmek, işe giriş veya işten çıkış süreçlerini online olarak hızlı ve kolay bir şekilde yönetmek için tek yapmanız gereken firma numaranız ile üye girişi yapmaktır. Kurumsal müşteri işlemleriniz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Detaylı Bilgi
SiparisAnlat-mKlavuzu_ikon.png
SoruBalonu_-kon.png

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal firmanız için WinWin Mobil Ödeme Sistemi ile ilgili sorduğunuz tüm soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.


Detaylı Bilgi