Üye İş Yerleri

BasvuruSayfas-_ikon.png

Üye İş Yeri Olmak İstiyorum

WinWin Üye İş Yeri ağımıza katılmak için, Üye İş Yeri Olmak İstiyorum formunu doldurarak kayıt oluşturabilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede ekibimiz tarafından ziyaret edileceksiniz. WinWin Ailesine Hoş Geldiniz!

Hemen Başvur

WinWin ile Nasıl Çalışılır?

WinWin Üye İş Yeri olarak, WinWin ile çalışma koşullarının ve tahsilat süreçlerinin detaylarını bu bölümden takip edebilirsiniz. Her an ihtiyacınız olabilecek üyelik için gerekli evraklar, fatura adres bilgileri ve banka hesap bilgileri için lütfen tıklayınız.

Detaylı Bilgi
WinwinNas-lCal-s-r_2_-kon.png
UyeİsyeriOner_2_-kon.png

Etrafımda Kaç Bireysel Kullanıcı Var?

WinWin üye iş yeri ağına katılmayı düşünüyorsunuz ve işletmenizin bulunduğu lokasyonda kaç WinWin Bireysel Kullanıcının olduğunu öğrenmek istiyorsunuz veya WinWin Üye İş Yeri olan işletmenizin kaç WinWin Bireysel Kullanıcıya hizmet verdiğini öğrenmek istiyorsunuz. Bunun için Etrafımda Kaç Bireysel Kullanıcı Var? motorundan yararlanabilirsiniz.

Hemen Bul

Ödeme Takvimi

WinWin bireysel kullanıcılar tarafından işletmenizde yapılan harcamaların ödemesini, Ödeme Takviminde belirtilen fatura kesme dönemlerinde, hizmet bedeli faturanızı keserek WinWin’den tahsilinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için, Fatura Kesme ve Zarf Teslim tarihlerini Ödeme Takviminden takip etmek için lütfen tıklayınız.

Detaylı Bilgi
FaturaKesimOdeme_2_-kon.png
BakiyeMaliyetHesap_ikon.png

Fatura Bakiyesi Sorgulama

WinWin Bireysel Kullanıcılar tarafından yapılan harcamalara göre, biriken güncel bakiyeyinizi güncel olarak sorgulayabilirsiniz. Fatura Bakiye Sorgulama motoru için lütfen tıklayınız.

Detaylı Bilgi

Terminal Kullanım Kılavuzları

T100 ve T400 WinWin Mobil Ödeme cihazlarımızın kullanım detayları ve işlem süreçleri hakkında bilgi almak için kullanım kılavuzlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için, lütfen 444 66 00 WinAsist hattımızı arayınız.

Detaylı Bilgi
SiparisAnlat-mKlavuzu_ikon.png
S-kayetAr-zaBildirim_2_-kon.png

Teknik Destek Talep

WinWin Mobil Ödeme Cihazınız ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda Teknik Destek Talep formunu doldurarak kayıt oluşturabilirsiniz. Size en yakın 7/24 hizmetinizde olan
teknik ekibimiz sizinle iletişime geçerek ihtiyaçlarınızla ilgilenecektir.

Detaylı Bilgi

Sıkça Sorulan Sorular

WinWin Üye İş Yeri olarak, WinWin Mobil Ödeme Sistemi ile ilgili sorduğunuz tüm soruların cevaplarını Sıkça Sorulan Sorular bölümünde bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
S-kSorulanlar_2_-kon.png